8.7 C
Prilep
Thursday, February 29, 2024
Home Tags Featured

Tag: featured

Стевчо Муња службениот џип Ауди го користел и приватно!?

Градоначалникот на општина Карпош, службениот џип Audi Q7 сопственост на општината кој се уште се плаќа под лизинг (од џебот на граѓаните) си го...

СТРАВОТНИ ОБВИНУВАЊА на сметка на Груевски, Миленко, Латас, Мијалков од Бранко...

Жестока колумна на Бранко Героски на порталот Плусинфо. Еве го најинтересниот дел, инаку колумната изобилува со убави историски споредби со антиката и нивно поврзување...

Малку грозна симболика за премиерот во заминување, нели?

Да ви се заблагодарам најтопло на сите вам, познати и непознати Фб пријатели, кои ми ја дадовте вашата поддршка, телефонски броеви, совети, информации, застанавте...

И по ЖЕШКО, ЖЕШКО

Оваа есен НУЖНО ќе биде жешка на нашата политичка сцена, од причина што е договорена разрешницата на најголемата политичка криза до сега во земјава....

Се оддржа протестот против убиецот на животни во Ѓорче Петров, активистите...

Им блaгoдaрaм нa сите штo нaјдoa време и дoјдoa нa oвoј симбoличен прoтест прoтив кoрумпирaнaтa пoлицијa. Им блaгoдaрaм и нa oние кoи не дoјдoa,...

Протест во недела: „Полиција да нè штити нас, а не криминалците!...

Здружението за заштита на животни „Анима мунди“ повикува на протест во недела во 12 часот пред полициската станица во Ѓорче Петров насловен како „Полиција...

НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА: Груевски во Струмичко пуштил по втор...

Писмо од Струмичко: Имам интересна вест за вас. Денес во насите села Василево и Ангелци дојде циркусот Медрано на Грујо. Како и обицно сите влезови на...
- Advertisement - EVN
EVN

Најново