Лажењето – лоша навика која децата ја учат од родителите

Кога таткото или мајката изговараат дури и најмала лага децата се навикнуваат на лажење, дури и без да го забележат тоа, нагласи докторот Ченгиз Акаја. Ченгиз Акаја, лекар на Медицинскиот...

Ексклузивни фотографии од снимањето на „Suicide Squad“

Од започнувањето на снимањето на филмот во април досега имавме неколку можности да видиме како се одвива снимањето на филмот „Suicide Squad“ на Дејвид Ајер. Студиото Warner Bros. и...

(ФОТО 28 +) ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ПОРНО ФОТОГРАФИИТЕ НА ПРЕКРАСНАТА ЏЕТСЕТЕРКА МЕЛИТА РАКИЧЕВИЌ!!!

Редакцијата на ,,Народен Глас" дојде до оваа ексклузивна жешка фотографија на џетсетерката Мелита Ракичевиќ која пред извесно време го пријави нејзиниот украден телефон а во него, има што да...

Пакистанска порно-ѕвезда: Во порно-филмовите глумам со хиџаб на глава, не смеам да се вратам...

"Оваа година планирам да снимам многу соло сцени и сцени со девојки, за да му покажам на светот дека и девојките со пакистанско потекло можат да бидат "напалени". Со...

Која е убавата македонка за која светот допрва ќе разбере?

Олгица Стојмировиќ е дефинитивно најсекси дамата за која светото допрва ќе зборува.Иако многу малку се знае за неа, сепак дознавме дека по потекло е кумановка со италијански корени.Олгица ретко...
video

(ВИДЕО) ЕВЕ ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ КОГА МАЖОТ СЕ ВРАЌА ПОРАНО ДОМА : Швалер...

Уловен потполно неспремен , швалерот кој излегол од прозорот во намера да се сокрие. Буквално виси на клима уредот од надвор на висина од 10-ти кат. https://www.youtube.com/watch?v=nkHVt5Mjp6E

(ПРЕКРАСНА ФОТО ГАЛЕРИЈА) Најфасцинантните театри во светот

Можеби одењето во театар не е толку популарно, но ретко кој ќе оддолеа на поминување на една вечер гледајќи театарска или оперска претстава во некој од овие прекрасни објекти. Business...
video

(ВИДЕО) Ова е највалканиот човек на светот, не се капел 60 години!

Иранецот Амоу Хаји не се капел 60 години, бидејќи верува оти поради водата луѓето се разболуваат. Овој 82-годишен човек живее во потполна изолација во селото Дејгах во јужен Иран бидејќи...

Забавите на богаташите: Кокаин, секс, ѕвезди, алкохол во неограничени количини…

Оној кој сака да се забавува со ѕвезди, окружен со секс, дрога и музика, за почеток треба да има длабоки џебови. Пред СИДА-та, луѓето многу се забавувале. И тоа го...

Следете не

11,560FansLike
556FollowersFollow
464FollowersFollow

Живот

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ – ДА МУ ПОМОГНЕМЕ НА ДВЕИПОЛ ГОДИШНИОТ АНТОНИО КОЈ БОЛЕДУВА ОД...

Почитувани хуманисти,добρи луѓе, да му помогнеме на Антонио Мавρов од Добрејци, Струмица κој има две и пол години и боледува од леуκемија.Потρебно е да...
video

(ВИДЕО) Жестока тепачка на СРБИ кај граничниот премин „Богородица“ поради долгите колони

На социјалните мрежи се појави и видео од тепачката. Според очевидците, се работи за Срби, односно возачи од возила со регистарски ознаки од Белград...