Големата љубов на крај и донесе големи проблеми на Мелита, еве ја вистината

Порталот Доказм истражуваше околу случајот со процурените слики на познатата и популарна Мелита Ракичевиќ дали сама си ги пуштила или тоа е направено од некои злобници или се работи...

(ФОТО 28 +) ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ПОРНО ФОТОГРАФИИТЕ НА ПРЕКРАСНАТА ЏЕТСЕТЕРКА МЕЛИТА РАКИЧЕВИЌ!!!

Редакцијата на ,,Народен Глас" дојде до оваа ексклузивна жешка фотографија на џетсетерката Мелита Ракичевиќ која пред извесно време го пријави нејзиниот украден телефон а во него, има што да...
video

(ВИДЕО) Ова е највалканиот човек на светот, не се капел 60 години!

Иранецот Амоу Хаји не се капел 60 години, бидејќи верува оти поради водата луѓето се разболуваат. Овој 82-годишен човек живее во потполна изолација во селото Дејгах во јужен Иран бидејќи...

(ФОТО) ОПААА…ЛИЛА ОБЈАВИ ПОЛУ ГОЛИ ФОТОГРАФИИ ПА ЗА МАЛКУ ЌЕ И СЕ ВИДЕШЕ НЕШТО...

Како да не беше доволно сексапил бидејќи долу не носеше панталони, па џемперот ни откри дополнителна доза гола кожа во пределот на деколтето. Сексапилната водителка ги запали социјалните мрежи со...

Бобан Милошески од Авалон Продукција ќе го тужи Град Скопје поради откажаниот дочек, ќе...

Бобан Милошески од Авалон Продукција, најави тужба против град Скопје, поради откажувањето на дочекот на Новата година на плоштад, каде што како главни музички ѕвезди беа најавени Каролина Гочева,...
video

(ВИДЕО) Еден од најактивните македонски бендови, The Goverment го објави видео спотот за...

Еден од најактивните македонски бендови,  The Goverment го објави видео спотот за темата “Rain”. Спотот е во режија на младата и талентирана режисерка Хана Миленковска, а во него главните улоги...

(ВИДЕО) ЖАРЕ ВЛЕЗЕ ВО ИСТОРИЈА: Сакате ли да ги чуете најлошите вицеви, кажани на...

Ова е очајно!!! Волку лоши вицеви не биле кажани на тв во нашата историја!!! Овие што се смеат таму се измачени душички, во Абу Граиб или Гвантанамо вака не се...

И неразвиените земји привлекуваат нашинци: Во Танзанија е животот !

Поп пејачот Игор Митровиќ веќе неколку недели е во Танзанија, Африка. Го започнал својот нов живот во Дар Ес Салаам, поранешниот главен град на Танзанија, каде што неговата сестра...

Мадона орално ќе ги задоволи сите што ќе гласаат за Хилари Клинтон

Мадона повторно го шокираше светот: Орално ќе ги задоволам сите што ќе гласаат за Хилари! Мадона со својата изјава повторно го шокираше светот. Пејачката се појавила на настапот на “стенд-ап” комичарката...

Следете не

9,216FansLike
556FollowersFollow
419FollowersFollow
- Advertisement -

Живот

ПЕТ ДЕНА ПО ИСКЛУЧУВАЊЕТО, СЛЕПОТО СЕМЕЈСТВО ОД ВРАГОТУРЦЕ ДОБИ СТРУЈА

По пет дена, осумчленото слепо семејство Младеновски од кумановското планинско село Враготурце доби струја. Екипа на ЕВН денеска околу 13 часот дошла во куќата и...

(ВИДЕО) Ужасна трагедија за еден маж во Карбинци, тешко болен живее во глад, студ...

Премрзнат, гладен и болен. Вака не живее, туку полека умира 50 годишниот Станко Анакиев од Карбинци.  Последните десетина екстремно сурови денови, тој ги поминал...

Мама’с, АЈВАРОТ НА ЗАЕВИ – единствен македонски бренд на аеродромот „Ататурк” во Истанбул –...

Oд почетокот на 2017 година производите на македонскиот бренд МАМА’С се најдоа на полиците на UNIFREE DUTY FREE продавниците на аеродромот “Ататурк” во Истанбул...