video

(ВИДЕО) Над 50 000 луѓе го гледаа коментирањето на Боки 13-ка на Златна Буба...

Над 50 000 луѓе го гледаа коментирањето на Боки 13-ка на Златна Буба Мара
video

(ВИДЕО) МЛАД МАКЕДОНЕЦ ОД АВСТРАЛИЈА НЕ МОЖЕ ДА ГИ РАЗБЕРЕ СВОИТЕ РОДИТЕЛИ МАКЕДОНЦИ

На малиов никако не му е јасно зошто Македонците на свадби канат 500 души, се прават дрва од пиење, зашто плачат кога треба да се оди на одмор во...
video

АЈ НОНЕ, ЗАМИСЛЕТЕ ЈА ИВОНА ТАЛЕВСКА СРЕД ДНЕВНИКОТ ВО СИТЕЛ СО ЦИЦКИТЕ ИЗВАДЕНИ :...

Албанската телевизија „Зјар“ има малку поинаков пристап во информативната програма. Нејзините четири презентерки со сериозни лица ги читаат настаните од земјата и светот, но со голи гради. Очигледниот сексапил не...

Град во Шведска воведува пауза за секс

Пер-Ерик Мускос, член на градскиот совет во Оверторн предлага вработените Швеѓани да имаат право на еден час пауза за по потреба да отидат дома кај сопружникот, и тоа да...

(ВИДЕО) ГЛЕЈТЕ ДО КАДЕ МОЖЕ ДА СТИГНЕ ЛУДИЛОТО – Поп осветува спортска обложувалница во...

Не е новитет дека оние кои редовно се кладат, веруваат дека тикетот ќе им биде добитен. Токму затоа сопствениците на спортските обложувалници низ Албанија ангажираат попови за да ги осветат...

НЕВЕРОЈАТНО : Руската полиција при пребарување куќа во подрумот нашла – крокодил

Руската полиција имала неочекувана средба додека пребарувала куќа во Санкт Петербург - нашла крокодил во подрумот. Информативниот портал Фонтанка пренесе дека инцидентот се случил во четвртокот, додека детективите барале непријавено...

(ВИДЕО) ТЕПАЧКА НА АЛЕН ИСЛАМОВИЌ И МЛАДЕН ВОЈИЧИЌ ТИФА СРЕДЕ НОВОГОДИШЕН НАСТАП ВО БУДВА!!!

Младен Војичиќ Тифа и Ален Исламовиќ кои на новогодишната ноќ настапуваа во Будва, станаа најголема вест ден потоа, по нивната тепачка.Младен Војичиќ Тифа и Ален Исламовиќ кои на новогодишната...