(ВИДЕО) ЗАЕВ ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА: Груевски им дал 250 милиони евра субвенции на странските инвестиции, едно ново работно место во зоните не чини 11 000 евра народни пари!!!

0
1561

СПОДЕЛИ

НАПИШИ КОМЕНТАР