КУРТОНИТЕ ПЛИВААТ ВО РАСКОШ СО ПАРИТЕ УКРАДЕНИ ОД НАС, ИВОНА ВО ГАЌИ ОД 500...

Еве како ги наградува Грујо своите куртони. Кој за што му запилкува срцето, некој за скап долен веш, некој за скапи часовници а некој да спие по скапи и да...

(ФОТО) КАКВА НЕНОРМАЛНА БУДАЛА : Јанко Бурек почна да става ТАНГИ на лице среде...

Откако Јанко од студиото на Сител 3 со својата емисија се пресели на фејсбук од својата дневна соба тотално аздиса и се мрдна, копилето повеќе и не се контролира,...

ЕБАТИ БАКСУЗОТ ЕБАТИ, ЕВЕ ЗОШТО ГРУЈО ПОВИКУВА НА НЕМИРИ И НА ГРАЃАНСКИ ВОЈНИ, НА...

Ситуацијата во Македонија е многу сериозна, но сè уште не е крајно алармантна, рекол Иво Вајгл, член на Европскиот парламент, кој пред неколку дена беше Скопје, заедно со европскиот комесар...
video

(ВИДЕО) ОДЛИЧЕН АПЕЛ ЗА СИТЕ УЧЕНИЦИ – Атанасов: Новата Влада ќе го укине екстерното...

Прес-конференција, Петар Атанасов, претседател на Комисија за образование на СДСМ Скопје, 24.03.2017 Почитувани граѓани, Oвој јуни нема да биде најстресниот месец во годината за учениците, наставниците и родителите. https://www.youtube.com/watch?v=y5B5tiiHjUc Новата Влада, уште на првата владина...

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТЕН ФОЛИРАНТ – Филип Петровски објавил фотографија на еден комбајн и три трактори...

Погледнете како манипулираат кучињата на војната, Филип Петровски на својот фејсбук профил објавил фотографија на два трактори и еден комбањ и со тоа ја повикува рајата да излезе на...
video

Аналитичари: Груевски ќе ја блокира конститутивната седница бидејќи се плаши од СЈО

И покрај тоа што беше постигнат договор дека претседателот на Комисијата за избори и именувања ќе биде од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, аналитичарите Насер Зибери и Темелко Ристевски не очекуваат...

Фрчко РАСТУРИ на Телевизија 24 : Протестите на Груевци се како протести за Пабло...

Во основа тие протестираат како оние протести во Мексико како денот на мртивте кога се влечат костури и баби некои се појавуваат по улици, они протестираат во основа Пабло...

ИИИИИИ….ЕВЕ ЈА БУДАЛАТА КОЈА ЌЕ ГО ЗАОКРУЖИ ГРУЈОВОТО ВЛАДЕЕЊЕ : Јанко Бурек пегла долен...

Јанко Бурек пегла долен веш во својата емисија која ја прави во својата спална! Кликнете на фотографијата за поголема верзија.

ИМЕР СЕЛМАНИ НА ТВ 24: Во АРМ и МВР има околу 10 000 Албанци...

– Во АРМ и МВР има околу 10 000 Албанци под оружје кои ја бранат Македонија, и сега што си мислат Иванов и Груевски дека овие луѓе ќе си...

Бејта со само шест збора ја уништи режимската МЕДИЈСКА ПРОПАГАНДА на Иво Котевски и...

ВМРО-ДПМНЕ преговарале и ги прифатиле скоро сите барања на ДУИ опфатени во албанската платформа, вечерва потврди уште еднаш, потпретседателот на ДУИ, Невзат Бејтат. Во емисијата „Патот кон”, на Алсат-М,...

Следете не

10,313FansLike
556FollowersFollow
442FollowersFollow
- Advertisement -

Живот

ШОКАНТНО: На телевизија 24 оди редовно серијал на емисии за религиската секта СКИЕНТОЛОГИЈА маскирана...

Некој си лажен доктор Жарко Костиќ држи лекции за живот, љубов, енергија, психологија итн итн а всушност цело време ја шитка книгата ДИЈАНЕТИКА напишана...

Како легално до работа во Германија?

Има многу легални патишта за наоѓање работа во Германија. Генерално важи: колку подобра квалификација, толку поедноставно до работа. Оние што се заинтересирани за работа во...

(ВИДЕО) ОД ИНВАЛИДСКА КОЛИЧКА ЗАСТАНА НА НОЗЕ НА СВАДБАТА НА СЕСТРА СИ

Никола Рагуз пред три години доживеа страшна сообраќајка во која за среќа остана жив, но остана и парализиран. Во кома бил три месеци, а...