(ВИДЕО) ЛАЖЕА ЗА ЖОЛТИ КОМБИЊА, АМА ПЛАВИ КОМБИЊА ЌЕ ИМ БИДАТ СУДБИНА НАРЕДЕН ПЕРИОД : ГИ ТОВАРИЈА ВМРОВЦИТЕ ПРАТЕНИЦИ ВО ПЛАВО КОМБЕ ДЕНЕСКА – Василевски во Шутка, куќен притвор за Пешевска, Тарчуловски и Димовски!

0
428