20.5 C
Prilep
Wednesday, May 29, 2024
Home Tags Џафери

Tag: Џафери

ВМРО-ДПМНЕ повторно блокира во ек на пандемија: Одлуката за продолжување на...

Одлуката за продолжување на кризната состојба во земјава е блокирана со над 400 амандмани. Оваа точка е на дневен ред на...
- Advertisement -
Без влакна на јазикот

Без влакна на јазикот

ЕВН

Најново