Џони Деп шокираше со својот изглед во Венеција

0
1529

Актерот Џони Деп неодамна се појави на филмскиот фестивал во Венеција во придружба на младата сопруга Амбер Хер. Сепак, неговиот изглед не остави позитивен впечаток кај обожавателите.

666482dzoni-dep-foto-reuters-2ff-735x400

Она што некогаш беше најголемиот заводник во Холивуд, полека, но сигурно се трансформира во средовечен човек кој се бори со прекумерната тежина, а неговиот најнов изглед ги шокира и збуни многуте обожаватели.

666481dzoni-dep-foto-reuters-1ff

Тој во Венеција се појави со подуено лице, масна коса, но и со видлива прекумерна тежина. Сепак, она што најмногу ги збуни фанови е тоа што поранешниот холивудски заводник ставил златни навлаки на забите.

666162dzoni-dep-profimedia0258167373f

Последниве неколку месеци имаше гласини дека актерот се вратил на своите стари пороци и секојдневното пиење, што секако стана јасно минатата година, кога тотално пијан се појави на “Hollywood Film Awards”