ЈАНКУЛОСКА СО СЕМЕЈСТВОТО СЕ ПОЈАВИ НА СИНОЌЕШНИОТ МИТИНГ НА ВМРО-ДПМНЕ ВО СКОПЈЕ

0
346
Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска, се појави на вчерашниот митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје заедно со нејзиниот сопруг и со синот.

„Македонија, повторно горда“, напиша Јанкулоска на својата Фејсбук страна.