СРПСКА ВОДИТЕЛКА ПО РАЗВОДОТ СЕ СОБЛЕЧЕ НА ПЛАЖА И ПОЧНА ДА СИ ЈА СОНЧА!

0
1533

Откако јавноста со месеци шпекулираше за разводот од својот сопруг, сега веќе се е јасно- познатата српска водителка веќе со месеци живее сама.

Имено по десет години брак водителката Сања Маринковиќ се разведе од сопругот Александар, а двајцата сега живеат на посебни локации.

По тешкиот почеток на годината водителката овие денови се одлучи за одмор во Црна Гора, а фановите ги почести со фотографии во бикини.

Сепак наместо позитивни коментари, таа доби критики за својот изглед по разводот.

Иако таа плени со својата појава, многумина забележаа дека е коска и кожа, погледнете.