ШОКАНТНО: ЗАЕВ НА ВЕРУШЕВСКИ МУ КАЖУВА ДЕКА БОРКИЦА ВАДЕЛА СНИМКИ ОД ТЕЛЕФОНОТ НА ГРУЕВСКИ И ГИ ДАВАЛА НА СДСМ!

0
1237

– Кој може да дојде до твојот телефон, освен твоите дома? Од таму ни се интимните снимки на Грујо со гатачката, со црнците на Сејшели и останатите работи, не се вадени од разни тајни служби нити домашни нити странски, туку неговите од дома ни ги пратија тие снимки…

Зоран Заев му објаснува на Верушевски во снимката што ја објави Божиновски.