Шилегов инспириран од фоајето на новото дувло на режимот: Баш добар студентски дом би било седиштето на ВМРО-ДПМНЕ!

0
880

vmrov-640x3601-540x304

Портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов, на својот Фејсбук го прокоментира новото седиште на ВМРО-ДПМНЕ, од чие фоаје денеска излезе и фотографија.

vmro-sediste-novo1-540x406