Шеќеринска вечерва во 21.45 часот гостинка во „Патот кон…“ на Алсат-М телевизија

0
1098

radaalsatm

Во вечерашното издание на емисијата „Патот кон…“ на Мухамед Зекири на Алсат-М телевизија гостува заменик-претседателката на СДСМ, Радмила Шеќеринска.

Емисијата започнува во 21:45 часот