(ЦЕПКИ ВИДЕО) ДЕСЕТИНА ВМРОВЦИ ВЧЕРА ГО БЛОКИРАА ЦЕЛО СКОПЈЕ ПОРАДИ КРЕВАЊЕТО НА ЗНАМЕТО НА НАТО ПРЕД СОБРАНИЕ

0
1147

Десетина вмровци вчера протестираа спроти собранието во знак на револт поради кревањето на знамето на НАТО.