ЦАЦИ ДО МИЦКОСКИ : ГОСПОДИНЕ ГРУЕВСКИ?!?!

0
754

Цаци во интервју на Сител се побрка па претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски го нарече Груевски.