ХАХА, ОВА Е ЈАКО – РИЗАОВ: ВМРОВЦИТЕ НЕ ЗНААТ ДЕКА ЗБОРОТ СЕВЕРЏАН НА ТУРСКИ ЗНАЧИ САКАНА ДУША

0
2173

– Овие што ги навредуваат сите оние кои биле за компромис со Грција и влез во НАТО и ги нарекуваат СЕВЕРЏАНИ, не знаат дека на турски тоа значи САКАНА ДУША, хахаа….

Ерол Ризаов со виц го заврши интервјуто со Васко Ефтов во емисијата ,,Во центар”на ЈуЈтуб каналот.