ХАХАХААААААААА, НОВО ЛУДИЛО, НА РЕЖИМОТ ПАК МУ ТЕКНАЛО: Грујо и Коце му ги пратија автобусите на ЈСП на Заев пред СДСМ!

0
1351

Коце и Грујо паркираа денес над 20 автобуси на ЈСП пред седиштето на СДСМ! Хахаааа… Грујо и Коце им наредија на шоферите да го забарикадираат седиштето на СДСМ како наводен протест за насилните протести на опозицијата 😀

vvb vvb1 vvb2

 

Грујо е невиден лудак и шарлатан од светски размери, па ова го нема никаде, режимот да злоупотребува јавно сообраќајно претпријатие како знак на притисок врз опозицијата!!! ДНООООООООООООООО!!!!!!