ХАОС КОД КУРТОН КОРАЛА – МИЛЕНКО : ЕКС ВЕРЕНИЦАТА НА ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ГО ИЗНЕВЕРУВАШЕ СО ЈАНКО БУРЕК

0
215

Хаосот кој вирее во таборот на куртоните се прошири и на Твитер каде Миленко директно го обвини Јанко дека се швалерисувал со екс вереницата на Љупче Златев па затоа им рокнал бракот.

Не е убаво вака да се лупа се и сешто по социјални мрежи ама бар за сите маки што ни ги нанесоа како држава и нација вреди денес да се гледа сеирот и војната кај куртоните.