(ФОТО) ТОА Е ТАА БАГРА КУРТОН МЕДИУМСКO РЕЖИМСКА ЕСКАДРИЛА КОЈА МУ ГО ПУШИ КУРОТ НА ГРУЈО ЗА НАРОДНИ ПАРИ, ЛАТАС ЗА СОПРУГАТА ВО ГАМА А ЈАНКО ЗА СОПРУГАТА ВО АРХЕОЛОШКИ МУЗЕЈ А ТРЕТИОТ ЗА ДИЛАЊЕ ДРОГИ МОГИ!

0
3222

14222344_10154483442066532_7023922473176816941_n 14211978_10154490898486532_5815771042136759646_n