(ФОТО) ТЕТОВО: Хорхе оди си! Ја уништи Македонија!

0
929

Вечерва протест на Шарената револуција се одржа и во Тетово. Демонстрантите порачаа „Не ви се плашиме!“ и „Хорхе оди си! Ја уништи Македонија!“.

13263919_10154153811802512_7884262747706118688_n 13310526_10154153812427512_121862930919199451_n