(Фото) Северина не може да го скроти сексапилот на нејзиното деколте

0
1519

Нема да помине ден а храватската поп-ѕвезда Северина Вучковиќ да не објави некоја интересна и заводлива фотографија на социјалните мрежи со која ги бранува страстите на своите бројни фанови.

Severina

Откако во петокот со фотографија на која позира со својот двегодишниот син Александар со црвени топчиња на носевите и заедно го одбележаа настанот „Red nose day“ (Денот на црвените носеви), Севе повторно ја разгоре фантазијата на своите обожаватели и следбеници на социјалните мрежи.

42-годишната поп-ѕвезда објави заводлива фотографија на која позира во црвена блуза со отворено деколте под која наѕира нејзиниот градник со животински принт и ги нагласува нејзините раскошни гради.

Иако овој пат не е премногу разголена Севе успеа да предизвика бројни коментари на Фејсбук, па има и такви кои велат дека таа е најсексапилната мајка на Балканот.