(ФОТО) РЕЖИМСКОТО ЛУДИЛО ОД МАКЕДОНИЈА СЕГА ГО ЗАФАТИ ДУРИ И САД : ТАЛИБАНЦИТЕ ОРГАНИЗИРАА КОНТРА ПРОТЕСТ ДУРИ ВО ЊУ ЈОРК И ПОБАРАА ОД ТРАМП ДА ЈА СПАСИ МАФИЈАТА НА ВМРО-ДПМНЕ И ГРУЈО ОД ЗАЕВ И СЈО!

0
1288

Ова е едно од многуте лудила кои ја имаа зафатено Македонија, талибанците овој пат се надминаа себеси , направија куртон протест дури во Њу Јурк за да бараат помош од Трамп за да го спаси Грујо и мафијата на ВМРО-ДПМНЕ од Заев и СЈО!16114208_10210376897691675_5309693088914867977_n16106063_1071757989613377_1797859328520797955_n