(ФОТО) Протест на Шарената револуција во Штип

0
641

Вчера вечер се одржа уште еден протест на Шарената револуција во Штип

13528977_10208925809118434_6526314825716899147_n-670x503 13439021_10208925796758125_3700564883511846107_n 13466104_10208925808278413_623892793686738401_n