(ФОТО) Николина Пишек во минијатурнo бикини ужива на Сејшелите

0
1715

Познатата хрватска водителка Николина Пишек отпатува на Сејшели за да ужива со нејзиниот сопруг. На својот профил на Инстаграм веќе со денови објавува фотографии и видеа од овој „рајски остров”.

Сега стави фотографија во костим за капење и го покажа своето вајано тело. Николина доби многу лајкови пофалби дека е „најубава”.