(ФОТО) Нема да ви се верува од која партија е курвичето од ЕУ кое денеска го бранеше режимот од народот! УШТЕ САМО ОВИЕ ОСТАНАА ВО ЦЕЛА ЕВРОПА ДА ГО БРАНАТ ГРУЈО!!!

0
1508

hrvatska selksa stranka

У јеботе, од цела ЕУ, од Меркел и компанија, ДПМНЕ остана само со хрватска сељачка странка, тууу, што напраивте бре талибанци мајку вам га набијем?!?! Значи дури ни ХДЗ, усташите на Анте Павелиќ немаат муда да бранат мафијаши како Грујо па ја пратиле оваа кокошка од сељачка странка?! 😀