(ФОТО) Миле Јанакиески умислено гледа во песокот и собира камчиња на плажа во Халкидики!

0
1320

Порталот „Либертас“ објави фотографија на која се гледа Миле Јанакиески (во бела маица) седнат на лежалка на плажа во Халкидки, Грција. Како што вели читателот на „Либертас“, поранешниот министер подолго време гледал во песокот и собирал камчиња.

mile-janakieski-halkidiki2-670x704

Повеќе детали ОВДЕ