(ФОТО) ЛУДИЛО: Погледнете како креаторот на легендарниот скеч во Фокус, Стевац ги нацртал Заев, Радмила и Шилегов!

0
877

sdsmfokus

Во скечот Грујо и Мијалков бегаат додека низ улиците на Скопје ги бркаат индијанци, и тоа овие на сликава 😀