(ФОТО) И Радовиш го крена гласот против режимот

0
545

Вечерва и Радовиш излезе на протест како дел од Шарената револуција и се приклучи на барањата за правда кои стигнуваат од повеќе градови ширум Македонија.

13139375_1796421230577166_2527864598315346337_n 13164263_1796420330577256_2330989633680178517_n 13164459_1796420367243919_3735211567493810188_n 13178923_1796420840577205_8840360167475152201_n