(ФОТО) И Кичево вечерва го крена гласот против режимот

0
492

Од вечерва и Кичево се приклучи на протестите на Шарената револуција кои започнаа по помилувањата од Иванов за политичарите.

Cg_JQL6WkAAy8zW