(ФОТО) ЗАЕВ ЈА ФОРМИРА ТЕХНИЧКАТА ВЛАДА, ВМРОВЦИТЕ ВО ШОК

0
1859

Премиерот Заев ја објави техничката влада на својот Твитер профил. 😀