(ФОТО) ЗАЕВ Е ВО СТРАШНА НЕВОЉА : Сиљановска му собра на Заев среде Струмица дури 500 вмровци! Жена ќе е бла бла бла ња ња ња дрн дрн дрн!

0
1551

Страхотна фотка од плоштадот во Струмица … Готова е хунтата на Заев, Сиљановска ќе го сруши, жена ќе е бла бла бла ња ња ња дрн дрн дрн.