(ФОТО) ЕКСКЛУЗИВНО : Еве зошто Васе Хефталица му го цица и шмука и пуши на Грујо и плука по Заев

0
1628

Новинарот ВАСКО ЕФТОВ за проект (кој не постои) од Македонска Телевизија(МРТВ) само за 2 рати во месец Октомври ИСЦИЦАЛ неверојатни 510 000 денари т.е. 8300 ЕВРА. Затоа ли сега толку жестоко ја брани власта и режимот? Додадете на ова мрсен договор со Канал 5 за емисијата Во Центар со добро платени реклами од режимски фирми, и Васето ќе се наполни како брод за тоа што одработува за режимот токму во моментите кога режимот тоне како Титаник и тоа во последните 10 минути од филмот, кога Леонардо Ди Каприо виси на тоа даската и плаче дека никогаш повеќе нема да ја види типката што ја глуми Кејт Винслет…

eftov faktura 1 eftov faktura 2