(ФОТО) Драма во Капиштец – Аболирано лице од Иванов пукаше во комбе!

0
465

Едно лице, за кое неофицијално се вели дека беше аболиран од претседателот, денеска пукаше во комбе, јавува „А1он“.

Во комбето завршија неколку куршуми.

Лицето, се уште е во неговиот стан од каде што и се пукаше.

Повеќе детали и фотографии од настанот ОВДЕ