(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЏИПОТ НА ОРЦЕ КАМЧЕВ КАКО НА РУСКИТЕ МАФИЈАШИ – ГЛЕЈТЕ ЈА ВИЕ САМО ОВАА ГРУЈОВА ОЛИГАРХИЈА И БУРЖОАЗИЈА, ГЛЕЈТЕ ГО ОВА КУРЧЕЊЕ СО МИЛИОНИТЕ ДО БЕСВЕСТ!!!

0
4702

jk1

Глејте го ова лудило! Џип Мерцедес АМГ кој чини околу 200 000 евра! Се работи за специјален џип со над 500 коњски сили, специјална конструкција и можност да достигне брзина од над 200 километри на час!

Регистрација 1000 ЈК! Од иницијалите на Јордан Камчев. Број један! Да се знае кој дрма во оваа држава и кој поседува речиси се од Табановце до Богородица! МАШАЛА МАШАЛА!

jk2

Паркиран на Аминта Трети пред ресторанот на сопругата, Сушико! Познат како неофицијална канцеларија на Сашо Мијалков! Папапа, еве ја таа ДМНЕ-вска буржоазија која овие девет години намлати десетици милиони евра!

jk3

Еве ја цената на овој џип на официјалниот ценовник на Мак Ауто Стар, увозникот на Мерцедес возилата во Скопје:

amgcena

170 000 евра, СТО И СЕДУМДЕСЕТ ИЛЈАДИ ЕВРА!!!!! УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ЈЕБОТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Олку пари кошта само целиот возен парк во Кратово, без мерцедесот на Љубисав Иванов Ѕинго.

timthumb-2