(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ОПААА, ЕВЕ ЗОШТО ПАНДОВ ПРАВИ МАЈМУН ОД СЕБЕСИ ПРЕД ЦЕЛА ЈАВНОСТ: Погледнете му го замокот во Зелениково, еден МИЛИОН ПРИЧИНИ ЗА ДА МУ ГО ЦИЦА НА ГРУЈО!!!

0
9105

Порталот Мактел објави фотографии на вилата на Александар Пандов која се наоѓа во Зелениково исто како ранчот на Латас, Мактел веќе пишуваше за поврзаноста на Пандов со скопското подземје и со бизнисменот од Русија, Самсоненко кој се смета само за параван за перење на парите на мафијата на Груевски и Мијалков. Пишуввме за тоа дека Пандов бил во менаџментот на кладилниците Бет Сити и во хотелот Русија. Сега на интернет се појавија фотки од неговата вила т.е замок во Зелениково каде свој ранч има и Латас Куртон Први.

13102640_1005569072830218_6219846683150815498_n 13082631_1005569122830213_6765226911177360080_n 13082614_1005569209496871_2308179719806541366_n 13055581_1005570666163392_123156151054763087_n

Изгледа Пандов има МИЛИОН причини за да му го цица на Грујо и да се прави будала односно нас да не прави мајмуни со глупите идиотски тези и теории на заговор и секако плукањето по опозицијата дека биле платеници додека тој е калуѓерка со манастир во Зелениково, за прочистување на грешната си душичка!

Освен замокот во Зелениково, тој покажува луксуз со тоа што се вози низ Скопје во џип Тојота Ленд Крузер, џип кој е симбол на олигархијата македонска, заедно со Ауди Q7, Мерцедес ML, БМВ X5 и Ренџ Ровер!