(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Али Ахмети му врти грб на Груевски?! Вчера пред договорот за специјален обвинител се дружеа со Заев заедно на прославата на Алсат М телевизија, дали тогаш постигнаа договор и го притиснаа Груевски кој сакаше да ескивира до последен момент?!

0
1154

zaev ali 2 zaev ali 1