(ФОТО) Водителката Милена Антовска ги поздрави фановите со црвени гаќички

0
2336

milena

Водителката на утринската програма на ,,Канал 5″ телевизија , Милена Антовска , во едно сосема поинакво издание ги поздрави своите пријатели утрово.

Облечена по маичка и црвени гаќички, омилената водителка на пензионерите објави секси селфи од кревет.