ФАТИМЕ ФЕТАИ РАСПАЛИ ПО ГРУЈО ВО СУДНИЦА: Ако задоцниш пак ќе барам да те донесат со полиција!!!

0
11287

Никола Груевски првообвинет во случајот „Шамарите во Центар“ повторно доцнеше на денешното рочиште. Тој во судница влезе откако беше отворено рочиштето, а обвинителите, адвокатите, другите обвинети и новинарите веќе беа внатре. Покрај него доцнеше уште еден од обвинетите. На ова реагираше обвинителката Фатиме Фетаи.

Повеќе за ова на Плусинфо.