УБАВА И ПРИРОДНА ФОТКА НА ВЕСНА БЕЈБЕ ПЕТРУШЕВСКА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ

0
744

Весна Петрушевска на својот инстаграм-профил го сподели својот ритуал на нега.

Всушност, станува збор само за еден чекор во негата, нанесувањето хранлива маска на лицето, но овој пат популарната актерка посака да ги расположи обожавателите објавувајќи фотографија на која позира со зелена маска за лице, во чиј опис остави духовит коментар: Зелено на се’ оди!“