ТРИ ВОЗИЛА ОПОЖАРЕНИ КАЈ БИТПАЗАР

0
448

На клучката кај скопски Битпазар пријавено е дека се опожарени три возила, јавува тв21. Полицијата и форезничари се на терен и се врши увид како настанал пожарот.
Информациите се дека е предизвикана само материјална штета, нема повредени, ниту жртви. Во текот на денот се очекуваат повеќе информации од МВР