СПАСОВСКИ И ШЕЌЕРИНСКА МУ ДАДОА ЈАВНА ПОДДРШКА НА ПЕНДАРОВСКИ: Стоиме зад кандидатурата на Стево, тој ќе биде нашиот иден претседател!

0
423

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски и министерката за одбрана, Радмила Шеќеринска му дадоа јавна поддршка на претседателскиот кандидат на СДСМ, проф. Стево Пендаровски.