Со провокативна фото сесија Хелена Роза се враќа во шоубизнисот

0
1398

hel.jpg500

Атрактивната водителка Хелена Роза по неколку годишна пауза, со провокативна фотосесија се враќа во шоу бизнисот.

Таа во секси издание му позираше на младиот фотограф Стефан Соколовски, а за нејзиниот стајлинг беше задолжен стилистот Зоки Давитковски.

1hel.jpg500

Роза засега не открива која е целта на нејзината провокативна фотосесија, но најави пријатно изненадување за фановите.

– Публиката и фановите и ќе бидат пријатно изненадени од мојот нов проект. Долги години сум во шоу бизнисот, па очекувајте нешто многу јако – вели Хелена.

2hel.jpg500

3hel.jpg500