Славните читаат злобни твитови за себе во живо

0
1034

Во текот на целата седмица славните личности како Хали Бери, Емили Блант, Салма Хаек, Џек Блек, Џорџ Клуни и други читаа злобни твитови за себе во живо, во шоуто на Џими Кимел. Како реагираа тие на злобните коментари објавени на Twitter може да дознаете од ова видео.