СКОПСКИ КАФУЛИЊА ОРГАНИЗИРААТ ХУМАНИТАРНИ АКЦИИ ЗА ТУРЦИЈА: ПРАТИ СМС НА 143 400, ПИЈ КАФЕ БЕСПЛАТНО

0
488

Бифе Тафталиџе updated their cover photo.

Од утре, па до сабота важи ова правило:
Бројот е 143-400 (Телеком и А1). Повикот е 100ден. Доѓаш, пиеш Лаваца кафе во Бифе или напред, на тераса, праќаш СМС и кафето е платено. Толку можете – толку можеме.

Биди човек во живо, не на Фејсбук ❤️