СИ ГИ ДУПАМ АНТИВАКСЕРИТЕ, ГИ ПРАЌАМ ТРИ ПАТИ ПО ЦИГАРИ, ГИ ВРАЌААТ, НЕ ИМ ДАВААТ

0
2411

Хаха си ги дупам антиваксериве кај мене у маало, три пати ги праќам по цигари, ги враќаат, не им даваат.

– од Твитер профилот на Астерикс.