СВЕДОЧЕЊА НА ОЧЕВИДЦИ ОД НАСТАНОТ СО ДИМЕ СПАСОВ: Кога го фатија некој од оштетените му дофрли – КАДЕ ЌЕ БЕГАШ БРЕ ПИЧКО ВМРОВСКА!

0
7285

Фејсбук статус на актерот Сашо Тасевски