Сања Николиќ без грам шминка е вистинска убавица, како и некогаш!

0
3518

Некогашниот модел и Мис на Македонија, како и водителка и текстописец, денес е сопственик на маркетинг агенција.

Сања Николиќ е успешна деловна жена, а деновиве ја видовме во позадина на фотосесијата на Каролина Гочева за еден македонски бренд за пијалаци.

Поп дивата позираше, а убавата Сања се трудеше се да биде во најдобар ред.

За изгледот на Каролина се погрижи Дадар, а пак Сања докажа дека и без грам шминкиа на лицето е истата убавица како и некогаш.

sanja-nikolic-434x650

Screenshot_1-46

Screenshot_2-24