Сашо Мијалков се шлапка во грчките води на ексклузивниот остров Санторини?!

0
1868

mijalkov santorini

Екс шефот на македонската УБК, Сашо Мијалков, според читатели на Либертас е на грчкиот ексклузивен остров Санторини. Синоќа 20 минути пред полноќ, како што ни пишува читателот од Санторини, Мијалков се појавил во кафулето кое е во склопот на еден екстра луксузен хотел на овој грчки остров.

Како што тврди изворот на Либертас, Мијалков бил во друштво со уште една особа.

Инаку, Мијалков најчесто на провод одел на азурната обала, односно во Монте Карло.

Повеќе ОВДЕ