ПСЖ МУ ГИ ИСТУРИ ЦРЕВАТА НА РЕАЛ МАДРИД

0
1634

ПСЖ на крилјата на Анхел Ди Марија му одржа лекција на Реал Мадрид и го совлада со 3-0, Атлетико и Реал одиграа возбудливо реми, Баерн и Манчестер Сити до рутински победи против Црвена звезда односно Шахтар.