ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ ВЕЧЕРВА ЌЕ БИДЕ ГОСТИН НА КАНАЛ 5 ВО 18:30 ЧАСОТ ВО ,,САМО ВИСТИНА”

0
416

Премиерот Зоран Заев вечерва во 18 и 30 часот ќе биде гостин во емисијата на Канал 5, ,,Само вистина”.